Loading

Automatizace domácnosti

Automatizace domácnosti

Díky domácí automatizaci máte pod kontrolou všechny části vaší domácnosti, ať už se jedná o venkovní či vnitřní stínění, vjezdovou bránu, garážová vrata, osvětlení, nebo vytápění. Všechna zařízení můžete ovládat jednotlivými ovladači nebo díky aplikaci ve svém chytrém telefonu.

Pro ovládání domácnosti můžete sáhnout po designovém a propracovaném ovladači TaHoma® switch, díky kterému lze ovládat jednotlivá zařízení v domácnosti, vytvářet si scénáře automatizace a další. Chytrá domácnost od Somfy přináší více pohodlí, bezpečí a komfortu. Co do instalace jsme certifikovaní Somfy Expert, který Vám pomůže i s následným servisem a zákaznickou podporou.

Automatizace domácnosti od Somfy

Pohodlí, bezpečí a úspora energií na dosah ruky.

Jak automatizace domácnosti funguje? V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání všeho od stínící techniky, až po garážová vrata a vjezdové brány.

 

PRODUKTY CHYTRÉ DOMÁCNOSTI

Kromě čidel umožňujících automatizace jsou to například výrobky z řady Somfy Protect, které zajistí zabezpečení domu i bytu a lze je velmi jednoduše propojit se systémem TaHoma®.

Konkrétně se jedná o tyto produkty:

  • all-in-one řešení, kamera a alarm v jednom Somfy One+
  • kamery pro venkovní i vnitřní zabezpečení domácnosti - interiérová a venkovní kamera
  • bezpečnostní systém s čidly a sirénou Somfy Home alarm
  • chytrý zámek Somfy Door Keeper Somfy One/+ Interiérová kamera Venkovní kamer
  • produkty umožňující lokální či dálkové ovládání vytápění domácnosti: Somfy Termostat v drátové i bezdrátové variantě a novinka zimy 2019 chytré termostatické hlavice

Somfy termostatická hlavice

Somfy One+

Door Keeper, chytrý zámek

Tahoma Switch

Venkovní kamera

Interiérová kamera

Home alarm

Bezdrátový termostat