Loading

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou jednou z nejúčinnější ochrany proti jak lezoucímu, tak i létajícímu hmyzu. U nás si vybere síť opravdu každý, nabízíme totiž mnoho druhů – sítě pevné, posuvné nebo dokonce rolovací. Samozřejmostí je široká paleta barev, abyste si mohli zvolit tu, která se vám nejvíce hodí k rámu okna.

Pro výrobu sítí proti hmyzu používáme kvalitní síťoviny z poplastovaného sklolaminátového vlákna, který se vyznačuje vysokou odolností a životností. Mimo běžné síťoviny, u kterých si můžete vybrat ze tří barev (šedé, černé a bílé) nabízíme i speciální protipylovou síťovinu vhodnou pro alergiky a místa s vysokou prašností. Pokud máte domácího mazlíčka, určitě oceníte také možnost instalace zesílené sítě do průlezu pro kočky a psy.

V naší nabídce naleznete: pevné sítěposuvné sítěrolovací okenní sítěrolovací dveřní sítěpliséotevíratelné síťové dveře.

Pevné sítě

Síť EXT-16

Pevná síť EXT-16 se vyznačuje širokým rámem, díky kterému je vhodná i do oken s velkým zaoblením okenního rámu. Upevňuje se do okna pomocí háčků. Výhoda spočívá v tom, že není nutný zásah do rámu okna. Rám je vyroben z extrudovaného profilu, který je pevnější a stabilnější než válcovaný profil. Lze jej také opatřit integrovaným kartáčkem, který perfektně dotěsní veškeré nerovnosti mezi rámem sítě a oknem. Standardně rám nabízíme ve třech odstínech (bílé, hnědé a stříbrné), pokud si nevyberete, máme k dostání několik dalších barev z RAL škály a 18 barev imitace dřeva.

 

Síť s límcem

Pevná síť s límcem obsahuje rám z válcovaného hliníkového plechu se vsazenými plastovými rohy, díky tomu se síť vhodná i pro okna s velkým zaoblením rámu. Upevňuje se do okna pomocí háčků, výhoda spočívá v tom, že není nutný zásah do rámu okna. Rám standardně dodáváme pouze v bíle nebo hnědé barvě, pokud byste si představovali například imitaci dřeva, není problém, takových odstínů nabízíme 13 a mnoho dalších z RAL škály. Síť je možné vyrobit i v provedení se šikminou.

 

Síť 25 mm

Síť se vyznačuje subtilním válcovaným profilem o šířce 25 mm se vsazenými plastovými rohy. Na přání zákazníka mohou být rohy tvořeny seříznutím rámu pod úhlem 45°. Síť lze také opatřit integrovaným kartáčkem, který perfektně dotěsní veškeré nerovnosti mezi rámem sítě a oknem. Máte několik možností, jak síť do okna ukotvit. Pokud nechcete vrtat do rámu okna, k uchycení poslouží Z háčky nebo pérka. V opačném případě můžete síť ukotvit pomocí otočných obrtlíků, pružinového kolíčku nebo výklopného pantu. Rám standardně dodáváme v bílé a hnědé barvě, další desítky barev si můžete vybrat z barevné škály RAL.

 

Síť 36 mm

Síť 36 mm se vyznačuje širokým rámem, díky kterému je síť vhodná do oken i s velkým zaoblením okenního rámu. Upevňuje se do okna pomocí háčků, výhoda spočívá v tom, že není nutný zásah do rámu okna. Rám je vyroben z extrudovaného profilu, který je pevnější a stabilnější než válcovaný profil. Lze jej také opatřit integrovaným kartáčkem, který perfektně dotěsní veškeré nerovnosti mezi rámem sítě a oknem. Standardně rám nabízíme ve třech odstínech (bílé, hnědé a stříbrné), pokud si nevyberete, máme k dostání několik dalších barev z RAL škály , bohužel rám této sítě nelze udělat v imitaci dřeva. 

 

Odsazená síť

Odsazená síť proti hmyzu je určena především do oken, které vyžadují odsazení protihmyzové sítě, např. z důvodu přesahující okapničky. Rám je vyroben z extrudovaného profilu, který je pevnější a stabilnější než válcovaný profil. Standardně ho dodáváme v bílé a hnědé barvě, další desítky barev  si můžete vybrat z barevné škály RAL. Na rám okna se síť kotví pomocí otočných obrtlíků, u kterých je nutné vrtání do rámu okna.

Posuvné sítě

Posuvná síť v lištách

Posuvná síť v lištách je určena především pro velká francouzská okna a dveře. Rám je vyroben z extrudovaného profilu, který je pevnější a stabilnější než válcovaný profil, je také rozšířen o těsnící kartáč. Křídlo se síťovinou je usazeno mezi horní a spodní lištu a při otevírání se pomocí koleček posouvá do stran. Síť oceníte především v prostorech, kde není místo na otevíratelnou síť. Rám standardně vyrábíme v bílé, hnědé, pískově hnědé, antracitové a stříbrné barvě. Pokud máte jinou představu, nabízíme několik desítek barev dle barevné škály RAL a 14 barev imitace dřeva.

 

Posuvná síť v rámu R1

Posuvná síť R1 obsahuje uzavřený rám, ve kterém je instalováno posuvné křídlo se sítí. Rám je vyroben z extrudovaného profilu, který je pevnější a stabilnější než válcovaný profil, je také rozšířen o těsnící kartáč. Křídlo se síťovinou je usazeno mezi horní a spodní lištu a při otevírání se pomocí koleček posouvá do stran. Maximální šířka, kterou lze u posuvné sítě v rámu R1 použít, je 3,4 metru. Rám standardně vyrábíme v bílé, hnědé, pískově hnědé, antracitové a stříbrné barvě. Pokud máte jinou představu, nabízíme několik desítek barev dle barevné škály RAL a 14 barev imitace dřeva.

 

Posuvná síť v rámu R2

Posuvná síť R2 je tvořena uzavřeným rámem, ve kterém jsou instalována dvě posuvná křídla se sítí. Rám je vyroben z extrudovaného profilu, který je pevnější a stabilnější než válcovaný profil, je také rozšířen o těsnící kartáč. Křídlo se síťovinou je usazeno mezi horní a spodní lištu a při otevírání se pomocí koleček posouvá do stran. Maximální šířka, kterou lze u posuvné sítě v rámu R1 použít, je 3,4 metru. Rám standardně vyrábíme v bílé, hnědé, pískově hnědé, antracitové a stříbrné barvě. Pokud máte jinou představu, nabízíme několik desítek barev dle barevné škály RAL a 14 barev imitace dřeva.

Rolovací okenní sítě

Rolo F1

Okenní rolovací síť Rolo F1 představuje špičkový výrobek z pohledu designu i technického provedení. Celohliníkový rám je vyroben z extrudovaného profilu, který je pevnější a stabilnější než válcovaný profil, lze jej doplnit o spodní integrovaný kartáč. Boční svislé lišty mohou být kotveny do ostění nebo do rámu okna. Horní box je na bočních lištách nasazen, proto není nutné ho kotvit. Síť je samonavíjecí a ovládá se tahem za spodní profil. Konstrukci běžně dodáváme v bílé barvě, nabízíme ale také několik desítek barev dle barevné škály RAL.

 

Rolo klik

Rolovací okenní síť Rolo klik je samonavíjecí síť s horním hranatým boxem, ve kterém je uložena hřídel se sítí. Síť je po stranách vedena v hliníkových lištách opatřených těsnícím kartáčkem. Ovládá se ručně tahem za spodní profil nebo provázek a po stažení se fixuje zakliknutím profilu ve spodní části vodících lišt. Konstrukci běžně dodáváme v bílé, hnědé a antracitové barvě, nabízíme také několik desítek barev dle barevné škály RAL a imitaci dřeva v odstínu zlatý dub.

 

Rolo hák

Rolovací okenní síť Rolo hák je samonavíjecí síť s horním hranatým boxem, ve kterém je uložena hřídel se sítí. Síť je vyrobena  je po stranách vedena v hliníkových lištách opatřených těsnícím kartáčkem. Síť se ovládá tahem za spodní profil a po stažení se fixuje zaháknutím do spodního pevného profilu sítě. Celá konstrukce je vyrobena z extrudovaného hliníku, který se vyznačuje větší stabilitou a odolností. Tento typ okenní sítě běžně dodáváme v bílé, hnědé a antracitové barvě, nabízíme také několik desítek barev dle barevné škály RAL a imitaci dřeva v odstínu zlatý dub.

Rolovací dveřní sítě

Rolo dveřní magnet

Dveřní síť Rolo magnet je samonavíjecí rolovací síť určená zejména tam, kde není dostatek místa pro klasicky otevíratelnou dveřní síť. Síťovina se pohybuje ve vodících lištách, které jsou opatřeny těsnícím kartáčkem, a navíjí se do boxu. Ovládá se tahem za madlo umístěné v pojezdovém profilu sítě. Vytažená síť je fixována magnetem. Vodící lišty a čelní profil jsou kotveny přímo do rámu dveří. Tento typ dveřní sítě běžně dodáváme v bílé, hnědé a antracitové barvě, nabízíme také několik desítek barev dle barevné škály RAL a imitaci dřeva v odstínu zlatý dub.

 

Rolo dveřní dvojitá

Dveřní síť Rolo dvojitá je samonavíjecí rolovací síť určená zejména do velkých oken, a to až do velikosti 5 m2. Síťovina se pohybuje ve vodících lištách, které jsou opatřeny těsnícím kartáčkem, a navíjí se do boxu. Vodící lišty a čelní profil jsou kotveny přímo do rámu dveří. Tento typ dveřní sítě běžně dodáváme v bílé, hnědé a antracitové barvě, nabízíme také několik desítek barev dle barevné škály RAL a imitaci dřeva v odstínu zlatý dub.

Sítě plisé

Dveřní plisé síť je protihmyzová síť se skládanou černou nebo šedou síťovinou. Po otevření umožňuje bezbariérový průchod a proto se využívá zejména pro instalaci do dveří. Pásový řetěz ve spodní části zaručuje správné vedení i možnost snadné manipulace a zastavení sítě v poloze, která je pro vás nejvhodnější. Díky tomu, že lze použít také vícekřídlá provedení, může plisé pokrýt na šířku až 6 m. Tento typ dveřní sítě běžně dodáváme v bílé, hnědé a antracitové barvě, nabízíme také několik desítek barev dle barevné škály RAL a imitaci dřeva v odstínu zlatý dub.

Otevíratelné síťové dveře

Dveřní síť LUX

Dveřní síť LUX se skládá z elegantního hladkého rámu, ve kterém je umístěna síťovina. Rám je vyroben z extrudovaného profilu, který je pevnější a stabilnější než válcovaný profil, lze jej doplnit o těsnící kartáček nebo přídavnou lištu s kartáčkem na spodní hraně.  Na rám dveří je konstrukce připevněna pomocí pantů. Ty můžete zvolit standardní nebo samouzavírací. K fixaci v zavřené poloze slouží dvojice magnetů. Rám standardně dodáváme v bílé a dvou odstínech hnědé barvy, další desítky barev si můžete vybrat z barevné škály RAL včetně 12 imitací dřeva.

 

Dveřní síť - válcovaný profil

Dveřní síť s válcovaným profilem rámu je dodávána pouze v imitaci dřeva s nástřikem - zlatého dubu. Do otvoru se instaluje pomocí pantů. Používá se všude tam, kde je dostatečný prostor přede dveřmi pro otevření sítě. Rám sítě je vyroben hliníkového profilu a lze jej doplnit o těsnící kartáček nebo přídavnou lištu s kartáčkem na spodní hraně.  Na rám dveří je konstrukce připevněna pomocí pantů. Ty můžete zvolit standardní nebo samouzavírací. K fixaci v zavřené poloze slouží dvojice magnetů.

 

Dveřní EXTRA

Dveřní síť proti hmyzu EXTRA se skládá z elegantního hladkého rámu, ve kterém je umístěna síťovina. Rám je vyroben z extrudovaného profilu, který je pevnější a stabilnější než válcovaný profil, lze jej doplnit o těsnící kartáček nebo přídavnou lištu s kartáčkem na spodní hraně.  Na rám dveří je konstrukce připevněna pomocí pantů. Používá se tam, kde  je dostatečný prostor přede dveřmi pro otevření sítě. Rám standardně dodáváme v hnědé, antracitové a stříbrné barvě. Dále si můžete vybrat z barevné škály RAL, bohužel není možné dodání v imitaci dřeva.

 

Dveřní ULTRA

Dveřní síť proti hmyzu ULTRA se skládá z elegantního, hladkého rámu, ve kterém je umístěna síťovina. Rám je vyroben z extrudovaného profilu, který je pevnější a stabilnější než válcovaný profil, lze jej doplnit o těsnící kartáček nebo přídavnou lištu s kartáčkem na spodní hraně. Součástí této sítě je vlastní rám pro síťové křídlo. U této dveřní sítě si můžete vybrat, jakým způsobem bude kotven, jestli po obvodu do rámu dveří nebo do ostění či pomocí pantů. Rám standardně dodáváme v hnědé, antracitové a stříbrné barvě. Dále si můžete vybrat z barevné škály RAL, bohužel není možné dodání v imitaci dřeva.

 

 


Sítě proti hmyzu - Černík s.r.o. Sítě proti hmyzu - Černík s.r.o. Sítě proti hmyzu - Černík s.r.o. Sítě proti hmyzu - Černík s.r.o.