Loading

Látkové rolety

Nejen, že tento typ stínicí techniky chrání před slunečními paprsky a zajišťuje soukromí vašeho domova. Navíc se stane vhodným doplňkem vašeho interiéru. Nezáleží na tom, zdali chcete něco nenápadného, nebo výrazného tak, aby látka vynikla. Z naší široké palety barev a látek si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Máte atypická kruhová či jinak tvarovaná okna? Nevadí, látkové zastínění si poradí i s tímto problémem.

Do této kategorie řadíme vnitřní látkové roletypliséjaponské posuvné stěny a vertikální žaluzie. Vybrat si můžete z ručního ovládání pomocí řetízku, šňůrky, madla, táhla nebo ovládání motorického.

Látkové rolety

Orion

Tento typ látkové rolety se řadí k nejoblíbenějším typům dostupným na trhu. Je totiž velmi praktický a dá se s ním zastínit téměř jakékoliv okno, výjimku zde tvoří okna střešní. Vybrat si můžete z několika barev kazety, vodících lišt a látek, které můžete ozvláštnit i o vzorek tak, aby přesně zapadly do vašeho interiéru. Roleta má ruční ovládání pomocí řetízku, který je doplněn elegantním závažím.

Apollo

Tento typ rolety je vhodný pro stínění větších ploch do maximální plochy 9 m2. Hřídel, na kterou se volně visící roleta navijí, zde není uložena v žádné ochranné kazetě. Roleta je kotvena pomocí bočí konzoly na stěnu nebo strop. Ovládání je řešeno pomocí řetízku nebo motoru.

 

Apollo Plus

Jedná se o velmi podobný typ rolety Apollo. Liší se pouze v maximální velikosti stíněné plochy, která zde může dosahovat až 18 m2. Hřídel, na kterou se volně visící roleta navijí, zde není uložena v žádné ochranné kazetě. Roleta je kotvena pomocí bočí konzoly na stěnu nebo strop. Ovládání je řešeno pomocí řetízku nebo motoru.

 

Calypso

Velmi oblíbená a cenově výhodná roleta, která je určena k instalaci do okenního otvoru nebo nad něj. Hřídel, na kterou se volně visící roleta navijí, zde není uložena v žádné ochranné kazetě. Díky velkému množství barev a vzorů látky zapadne do jakéhokoliv interiéru.

 

Fantazie

Tento typ látkové rolety je speciálně vyvinut pro instalaci do střešních oken. Díky propracovanému systému se nemusíte bát, že by látka vyjela z lišty, vypadla nebo se nedala navinout. Stahování a vytahování rolety se provádí ručně tahem za spodní ukončovací profil látky nebo prostřednictvím ovládací tyče.

 

Titan

Tento typ látkové rolety je speciálně vyvinut pro instalaci do střešních oken. Díky propracovanému systému se nemusíte bát, že by látka vyjela z lišty, vypadla nebo se nedala navinout. Hřídel, na kterou se navíjí látka, je uložena v kovovém rámu. Roleta se ovládá pomocí plastového madla.

 

V-63

Tato svislá látková roleta je určena pro zastíněné velkých ploch, a to až do velikosti 20 m2. Hřídel, na kterou se volně visící roleta navijí, zde není uložena v žádné ochranné kazetě. Ovládání je zde řešeno pomocí kliky nebo motoricky. Díky brzdě je možné roletu zastavit v jakékoliv pozici.

 

Varieta mini / Varieta

Tyto typy rolet se od sebe příliš neliší – obě jsou technicky i designové velmi vyspělé. Můžete si vybrat systém přesně na míru – od konzol přes montážní profil, druh kazety až po typ vedení. Roletu je možné kotvit jak nad okenní otvor, tak i přímo do něj. Roleta je běžně dodávána ve třech barevných provedeních – bílá, šedá a lesklý chrom. Pro náročnější klienty je možné použít exkluzivní provedení s látkou typu Zebra. Obě rolety se liší především v ovládání, u verze mini je řešeno pomocí řetízku se závažím, u typu Varieta lze použít ovládání motorické.

 

Vertikální žaluzie

Systém Blue Line

Vertikální žaluzie jsou tvořeny lamelami, které jsou uloženy v pojezdovém profilu. Běžně se používají k zastínění větších oken, ale můžete je využít i méně tradičním způsobem, například rozdělit kancelář nebo prostory ve škole či nemocnici. Hodí se i do šikmin a oken s dvojí výškou, jakými jsou balkonová okna.

 

Systém Blue Line PVC

Vertikální žaluzie Systém Blue Line PVC jsou tvořeny PVC lamelami, které jsou uloženy v pojezdovém profilu. Běžně se používají k zastínění větších oken, ale můžete je využít i méně tradičním způsobem, například rozdělit kancelář nebo prostory ve škole či nemocnici. Hodí se i do šikmin a oken s dvojí výškou, jakými jsou balkonová okna. Své uplatnění najdou především v prostorech se zvýšenou vlhkostí či prašností.

Plisé

Plisé pro vertikální okna a dveře

Plisé VS a F se hodí především do otvíravých či výklopných oken nebo balkónových dveří. Lze je dodat v různých tvarech a provedeních, a to jak pravoúhlé, tak i lichoběžníky, trojúhelníky, pětiúhelníky a šestiúhelníky. Boční vedení je řešeno pomocí lanek.

 

Plisé pro střešní okna

Vnitřní látkové stínění Plisé DF představuje ideální způsob stínění střešních oken. Díky nepřebernému množství barev a vzorů a špičkovému německému mechanismu uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

 

Plisé pro zimní zahrady

Plisé PL je ideálním řešením pro interiérové stínění zimních zahrad. Lze jej dodat v různých tvarech a provedeních, a to jak pravoúhlé, tak i lichoběžníky, trojúhelníky, pětiúhelníky, či šestiúhelníky. Plisé je ve správné poloze zajištěno ocelovými lanky.

 

Plisé - trojúhelníky, půlkruhy, čtvrtkruhy

Plisé SR slouží k zastínění půlkruhových nebo čtvrtkruhových oken. U půlkruhového tvaru si můžete vybrat ze dvou provedení – pohyblivé a nepohyblivé.

Plisé SD je nepohyblivé plisé, které slouží k trvalému zastínění oken. Vyrábí se ve tvaru trojúhelníku. Využití nalezne v nepřístupných místech nebo všude tam, kde není potřeba zastínění regulovat.

Japonské posuvné stěny

Japonská posuvná stěna

Japonská posuvná stěna je tvořena kvalitními látkovými panely, které jsou umístěny v horním pojezdovém profilu. Používá se k zastínění jak jednoho samostatného okna, tak i celé prosklené stěny, protože může zastínit až 16 m2. Můžete si vybrat ze dvou typů ovládání – motorického a ručního, u kterého lze využít magnet, který slouží jako úchyt a zabraňuje ušpinění látky.

 


Látkové rolety - Černík s.r.o. Látkové rolety - Černík s.r.o.