Loading

Žaluzie vnitřní

Vnitřní žaluzie jsou bezesporu nejoblíbenějším a nejpoužívanějším způsobem interiérového stínění. Nabízíme vnitřní žaluzie do všech typů oken, proto si určitě vyberete i vy. Máme jednu z nejširších nabídek, co se barevnosti žaluzií týče, tudíž nebude pro Vás žádný problém doladit žaluzie k rámu okna nebo samotnému interiéru. Můžete si vybrat z motorického nebo ručního ovládání.

Vybrat si můžete žaluzie hliníkové nebo bambusové.

Hliníkové žaluzie

IDS
IDS je hliníková žaluzie, která představuje nejmodernější typ žaluzie s krycí horní lištou. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou šikmých a střešních. Instaluje se na křídlo okna do zasklívací lišty a ovládá se pomocí řetízku, který je fixován v držáku na rámu okna. Můžete si také zvolit provedení s brzkou, kdy se žaluzie zastaví v požadované poloze, aniž byste museli řetízek umístit do držáku. Nabízíme lamely v šířkách 16 a 25 mm, které je možné nalakovat až do 82 barev.

 

IDS s RONDO lištou
Hliníková žaluzie IDS s RONDO lištou je typem žaluzie IDS, která má horní nosník překrytý zaoblenou elegantní RONDO lištou, jejíž barvu si můžete volit z 19 odstínů. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou šikmých a střešních. Instaluje se na křídlo okna do zasklívací lišty a ovládá se pomocí řetízku, který je fixován v držáku na rámu okna. Můžete si také zvolit provedení s brzkou, kdy se žaluzie zastaví v požadované poloze, aniž byste museli řetízek umístit do držáku. Nabízíme lamely v šířkách 16 a 25 mm, které je možné nalakovat až do 82 barev.

 

IDK
Vnitřní žaluzie IDK je základním typem interiérové žaluzie se širokou horní krycí lištou, která je ukončená hranatými bočními krytkami. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou šikmých a střešních. Instaluje se na křídlo okna do zasklívací lišty a ovládá se pomocí řetízku, který je fixován v držáku na rámu okna. Můžete si také zvolit provedení s brzkou, kdy se žaluzie zastaví v požadované poloze, aniž byste museli řetízek umístit do držáku. Nabízíme lamely v šířkách 16 a 25 mm, které je možné nalakovat až do 82 barev.

 

 

IDK s rondo lištou
Hliníková žaluzie IDK s RONDO lištou je typem žaluzie IDK, která má horní nosník překrytý zaoblenou elegantní RONDO lištou, jejíž barvu si můžete volit z 19 odstínů. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou šikmých a střešních. Instaluje se na křídlo okna do zasklívací lišty a ovládá se pomocí řetízku, který je fixován v držáku na rámu okna. Můžete si také zvolit provedení s brzkou, kdy se žaluzie zastaví v požadované poloze, aniž byste museli řetízek umístit do držáku. Nabízíme lamely v šířkách 16 a 25 mm, které je možné nalakovat až do 82 barev.

 

Max 25
Jednou z nejlepších žaluzií s horní širokou krycí lištou je jak po stránce designu i funkčnosti vnitřní žaluzie MAX 25. Žaluzie může být dodána i bez horní krycí lišty. Tento typ je unikátní především v maximální šířce, která dosahuje 5,28 m2, díky tomu je možná její fixace na více místech po celé délce nosiče. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou šikmých a střešních. Jedná se o žaluzii s lehkým a tichým chodem, můžete si vybrat ze dvou způsobů ovládání – manuální, nebo motorové.

 

Monokomando
Vnitřní žaluzie Monokomando stojí na úplné špičce v interiérových žaluziích. Může se chlubit skvělým designem, snadnou ovladatelností, tišším chodem i dlouhou životností a to vše díky vysoce kvalitním komponentám, ze kterých je sestrojena. Žaluzii je možné namontovat do stropu, na křídlo okna nebo na stěnu. Jednotlivé komponenty žaluzie včetně žebříčku jsou dokonale lze barevně sladit s lamelou a horním nosníkem v mnoha barevných provedeních. Ovládat ji můžete manuálně nebo motoricky.

 

Super
Typ Super se řadí k léty ověřeným druhům vnitřních žaluzií. Je vyrobena z těch nejkvalitnějších komponent tak, aby sloužila co nejdéle. Můžete si zvolit jednu ze dvou provedení. Pokud máte plastová okna, určitě se vám bude více hodit provedení interiérní, které se dá kotvit na křídlo okna, stěnu nebo okenního prostoru. Za předpokladu, že máte okna dřevěná, mohlo by vám více vyhovovat meziskelní provedení, kdy se žaluzie instaluje mezi dvě skla okna. V obou případech se ovládá manuálně pomocí provázku a průhledného táhla.

 

Harmony
Vnitřní žaluzie Harmony má vše, co nenáročný uživatel požaduje. Je spolehlivá, kvalitní a šetří vaši peněženku. Využití nalezne nejen v domech a bytech, ale také se skvěle hodí pro velké objektové zakázky. Můžete si zvolit jednu ze dvou provedení. Pokud máte plastová okna, určitě se vám bude více hodit provedení interiérní, které se dá kotvit na křídlo okna, stěnu nebo okenního prostoru. Za předpokladu, že máte okna dřevěná, mohlo by vám více vyhovovat meziskelní provedení, kdy se žaluzie instaluje mezi dvě skla. V obou případech je ovládání pouze manuální.

 

Elegance
Vnitřní žaluzie Elegance díky svým vlastnostem uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou střešních. Instaluje se na křídlo okna, na stěnu nebo do okenního otvoru. Díky naší široké nabídce barev si zvolíte přesně takové barevné provedení, které vám bude vyhovovat a to do posledního detailu. Ovládání je zde řešeno manuálně pomocí provázku s brzdou a průhledným táhlem.

 

Eko
Vnitřní žaluzie Eko je typem interiérové žaluzie se širokou horní krycí lištou, kterou jako jedinou lze vyrobit i do šikmin. Instaluje se na křídlo okna do zasklívací lišty a díky tomu není potřebný žádný zásah do rámu okna. Nabízíme lamely v šířkách 16 a 25 mm, které je možné barevně zvolit tak, aby dotvářely váš interiér. Ovládání je zde řešeno pouze ručně s provázkem a táhlem.

 

Eko s brzdou
Vnitřní žaluzie Eko s brzdou je typem interiérové žaluzie se širokou horní krycí lištou, kterou jako jedinou lze vyrobit i do šikmin. Brzda umožňuje nastavení výšky lamel v jakékoliv poloze bez nutnosti fixace provázku v držáku. Instaluje se na křídlo okna do zasklívací lišty a díky tomu není potřebný žádný zásah do rámu okna. Nabízíme lamely v šířkách 16 a 25 mm, které je možné barevně zvolit tak, aby dotvářely váš interiér. Ovládání je zde řešeno pouze ručně s provázkem a táhlem.

 

Mono SC
Vnitřní žaluzie Mono SC stojí na úplné špičce v interiérových žaluziích. Může se chlubit skvělým designem, snadnou ovladatelností, tišším chodem i dlouhou životností a to vše díky vysoce kvalitním komponentám, ze kterých je sestrojena. Žaluzii je možné namontovat do stropu, na křídlo okna nebo do okenního výklenku. Tato žaluzie je velmi příbuzná k typu Monokomando, s tím rozdílem, že je dodávána v omezeném množství barev. Ovládání je zde řešeno ručně pomocí řetízku.

 

Standard
Vnitřní žaluzie Standard je jak již jméno napovídá jedním ze základních typů vnitřních žaluzií. Má nejen kvalitní zpracování, ale je i cenově dostupná. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou šikmých a střešních. Můžete si zvolit jednu ze dvou provedení. Pokud máte plastová okna, určitě se vám bude více hodit provedení interiérní, které se dá kotvit na křídlo okna, stěnu nebo okenního prostoru. Za předpokladu, že máte okna dřevěná, mohlo by vám více vyhovovat meziskelní provedení, kdy se žaluzie instaluje mezi dvě skla. Lamely nabízíme až ve 37 barvách a to včetně imitace dřeva. Nosník je u žaluzie tohoto typu dodáván pouze v bílém provedení.

 

INT-50 / INT-50 H / INT-35
Vnitřní žaluzie INT-50 má lamely široké 50 mm a je určena především ke stínění větších ploch. Díky tomu, že jsou po stranách lamely vedeny v lanku, žaluzie jsou stabilní a vždy ve správné poloze. Ovládání je zde řešeno pro větší komfort motoricky.

Vnitřní žaluzie INT-50 H jsou levnější variantou motorických žaluzií INT-50, je zde nahrazen horní profil velikostí 56 x 58 mm. Díky tomu můžete zakrýt ještě větší plochu a to až do í m2. Pro jeho zakrytí může být použit krycí plech v různých barvách.

Vnitřní žaluzie INT-35 vychází z žaluzie INT-50, liší se pouze šířkou lamely, která je 35 mm. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou šikmých a střešních.

 

Bambusové žaluzie

Bambus 25

Bambus 25 je vnitřní žaluzie s bambusovými lamelami širokými 25 mm. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou střešních. Instaluje se na křídlo okna do zasklívací lišty a ovládá se pomocí dřevěného táhla a provázku s brzdou. Krásným přírodní vzhled této žaluzie můžete přizpůsobit jedním ze 6 odstínů lamel. Bambus má oproti dřevu tu výhodu, že lamely z něj jsou tenčí a tím se sníží i výška nábalu.

 

Euro 25
Euro 25 je vnitřní žaluzie s bambusovými lamelami šířky 25 mm. Tyto žaluzie jsou vyhledávány především pro svůj přírodní vzhled. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou střešních a šikmých. Instaluje se na křídlo okna do zasklívací lišty, díky tomu nejsou narušeny rámy oken. Můžete si vybrat až ze 6 barevných odstínů lamel. Ovládání je u tohoto typu rolety řešeno buď motoricky nebo manuálně pomocí kovového či plastového řetízku.

 

Euro 25 s rondo lištou
Bambusová žaluzie Euro 25 s RONDO lištou je typem žaluzie Euro, která má horní nosník překrytý zaoblenou elegantní RONDO lištou. Tyto žaluzie jsou vyhledávány především pro svůj přírodní vzhled. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou střešních a šikmých. Instaluje se na křídlo okna do zasklívací lišty, díky tomu nejsou narušeny rámy oken. Můžete si vybrat až ze 6 barevných odstínů lamel. Ovládání je u tohoto typu rolety řešeno buď motoricky nebo manuálně pomocí kovového či plastového řetízku.

 

Comfort 25
Comfort 25 je vnitřní žaluzie s bambusovými lamelami šířky 25 mm, jejichž barvu si můžete zvolit z 6 barevných odstínů. Tyto žaluzie jsou vyhledávány především pro svůj přírodní vzhled. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou střešních a šikmých. Můžete ji umístit standardně před okenní otvor, na stěnu či strop, nebo zvolit alternativní způsob a instalovat ji přímo do interiéru jako dělící prvek prostoru. Horní nosník je překrytý ozdobnou dřevěnou garnýží. Ovládání je u tohoto typu rolety řešeno buď motoricky nebo manuálně pomocí kovového či plastového řetízku.

 

Comfort 50
Comfort 50 je vnitřní žaluzie s bambusovými lamelami šířky 50 mm, jejichž barvu si můžete zvolit z 6 barevných odstínů. Tyto žaluzie jsou vyhledávány především pro svůj přírodní vzhled. Lze ji namontovat do všech typů oken s výjimkou střešních a šikmých. Můžete ji umístit standardně před okenní otvor, na stěnu či strop, nebo zvolit alternativní způsob a instalovat ji přímo do interiéru jako dělící prvek prostoru. Horní nosník je překrytý ozdobnou dřevěnou garnýží. Ovládání je u tohoto typu rolety řešeno buď motoricky nebo manuálně pomocí kovového či plastového řetízku.

 

 

 

 


Žaluzie vnitřní - Černík s.r.o. Žaluzie vnitřní - Černík s.r.o. Žaluzie vnitřní - Černík s.r.o.